Září

Září nám rychle uběhlo a můžeme si ho pěkně zhodnotit. Odstartovali jsme celoroční družinovou hru „Barevná detektivka s kocourem Očkem“. V pátracím deníku již máme zaznamenané první úspěchy v hledání oranžové barvy v přírodě a předmětech, které nás obklopují. Na drakiádě jsme provětrali vlastnoručně vyrobené draky a z kaštánkových postaviček z podzimní dílny jsme si připravili pěknou výstavku. Zapojili jsme se do charitativního projektu Čtení pomáhá a máme rozečtenou knížku Drsnej brouk.

tn_obrazek_15305.jpeg

tn_obrazek_15304.jpeg